Info
Content

Zawarcie zamówienia

W jaki sposób można złożyć zamówienie w LEVEL 5?

LEVEL 5 przyjmuje zamówienia od klientów złożone:

  • za pomocą poczty elektronicznej (e-mail), na jeden z adresów znajdujących się w domenie level5.pl lub l5.pl, a w szczególności:
    • biuro@
    • zamowienia@
  • telefonicznie, na jeden z numerów wskazanych na stronie internetowej, wizytówce lub innym materiale firmowym, czy reklamowym
  • osobiście w siedzibie firmy lub u przedstawiciela
  • online, za pomocą formularza dostępnego w sklepie należącym do LEVEL 5

 

Potwierdzenie złożenia zamówienia

Potwierdzeniem złożenia zamówienia jest wiadomość wysłana na wskazany przez klienta adres e-mail potwierdzenia zamówienia wraz z informacjami o płatności. Informacja ta może zostać wygenerowana i wysłana automatycznie przez system zamówień LEVEL 5 lub zredagowana i przesłana samodzielnie przez pracownika.

Wszelkie uwagi związane z realizacją zamówienia powinny być zawarte w formularzu zamówienia, potwierdzeniu zamówienia lub ustalone i/lub potwierdzone w odrębnej korespondencji mailowej. W przypadku reklamacji i rozliczeń, jakiekolwiek ustalenia słowne nie będą brane pod uwagę.

Kiedy zamówienie jest wiążące?

Zamówienie jest wiążące dla obu stron w chwili jego opłacenia przez klienta zgodnie z ustaloną metodą płatności. Jeśli zamówienie nie zostanie opłacone lub nie zostanie wpłacony zadatek w wysokości 50% wartości zamówienia w przeciągu 7 dni od otrzymania potwierdzenia zamówienia, LEVEL 5 ma prawo do pobrania dodatkowych opłat tytułem wyrównania wartości zamówienia, w szczególności jeśli w chwili otrzymania wpłaty lub ponownego kontaktu klienta w sprawie zamówienia cena wykorzystanych materiałów lub usług świadczonych przez LEVEL 5 uległa zmianie.

 
Back to top