Info
Content

Wprowadzanie zmian i anulowanie zamówienia

Wprowadzanie zmian

Klient ma prawo do wprowadzenia zmian w zamówieniu o ile nie znajduje się ono (lub modyfikowany etap) w trakcie realizacji. LEVEL 5 zastrzega sobie prawo do ponownego przeliczenia wartości zamówienia według cennika i/lub obciążenia klienta dodatkowymi opłatami związanymi ze zmianą zamówienia, a w szczególności:

  • zmianą formatu
  • zmianą wykorzystanych materiałów
  • zmianą ilości sztuk

 

Anulowanie zamówienia

Klient ma prawo do anulowania zarówno nieopłaconego jak i opłaconego zamówienia. W zależności od kwoty wpłaty oraz etapu prac.

UWAGA! Zwrot kosztów zamówienia jest możliwy tylko w przypadku wpłaty wartości całego zamówienia z góry. Zostanie on pomniejszony o zadatek na poczet zamówienia w wysokości 50%.

Anulowanie nieopłaconego zamówienia

Jeśli chcą Państwo zrezygnować z usług naszej agencji wystarczy nas o tym poinformować telefonicznie lub mailowo. W przypadku braku opłacenia zamówienia w terminie 7 dni zamówienie również zostanie potraktowane jako anulowane.

Anulowanie opłaconego zamówienia przed jego realizacją

Jeśli nie przystąpiliśmy jeszcze do realizacji Państwa zamówienia, mogą Państwo z niego zrezygnować informując nas o tym telefonicznie lub mailowo. W takiej sytuacji zwracamy Państwu koszty zamówienia pomniejszone o zadatek.

Anulowanie opłaconego zamówienia w trakcie jego realizacji

Jeśli przystąpiliśmy już do realizacji zamówienia lecz jeszcze go nie ukończyliśmy wciąż istnieje możliwość anulowania niezrealizowanej części zamówienia. Więcej szczegółów związanych z anulowaniem Państwa zamówienia otrzymają Państwo kontaktując się z nami osobiście, mailowo lub telefonicznie.

Back to top