Info
Content

W jaki sposób należy przygotować pojazd do oklejania?

W celu zapewnienia jak najlepszych rezultatów aplikacji folii prosimy o stosowanie się do poniższych zasad. W przypadku nie zastosowania się do niniejszych ustaleń, a w szczególności nie umycia pojazdu, zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji usługi w wyznaczonym terminie lub naliczenia dodatkowych opłat:

Koszt mycia szyb wynosi 50zł netto za metr kwadratowy. W przypadku ściągania starych naklejek przed montażem nowych koszt takiej usługi wraz z myciem szyb wynosi 150zł netto za metr kwadratowy.

Nie oklejamy motocykli, rowerów i tym podobnych pojazdów.

O czym należy pamiętać przed oklejaniem?

Na kilka godzin przed oklejaniem należy dokładnie umyć pojazd bez woskowania. Dzięki temu aplikowania folia będzie dobrze przywierać, a to przekłada się na mniej nierówności, większą estetyką i trwałość oklejenia.

Jeśli auto było niedawno lakierowane, przed rozpoczęciem nakładania folii należy odczekać minimum 3 tygodnie. Należy również sprawdzić jakość powłoki lakierniczej. Jeśli lakier nie trzyma się podkładu, a ten tzw. blacharki folia może spowodować ubytki i/lub odklejać się.

Jeżeli samochód posiada ogniska korozji lub inne niedoskonałości lakieru, aplikację folii wykonujemy tylko i wyłącznie na wyraźną prośbę kupującego, w takim przypadku nie udzielamy gwarancji ( zamawiający pisemnie zrzeka się gwarancji ).

Przed dostarczeniem pojazdu prosimy o sprawdzenie i wyrównanie ciśnienia w ogumieniu. Może mieć to wpływ na końcowy efekt wizualny reklamy.  Wszelkie napisy i naklejki montujemy do poziomu wskazującego przez urządzenia pomiarowe ( poziomice ).
Wszelkie uwagi, reklamacje wynikające z różnicy poziomów, rozpatrywane będą tylko w dniu i w miejscu odbioru pojazdu.

W jaki sposób powinno się postępować po oklejeniu pojazdu?

W celu utrwalenia klejenia - o ile to możliwe - auto powinno przez około 24 godziny stać w suchym miejscu. Po trzech dniach folia powinna przylegać do powierzchni samochodu na tyle mocno, że wykorzystanie myjki ciśnieniowej w celu umycia pojazdu nie powinno spowodować jej uszkodzenia.

Przez okres co najmniej 3 tygodni nie należy używać żadnych substancji nabłyszczających, ani chemikaliów. Po tym okresie zaleca się - w przypadku chęci nabłyszczenia pojazdu - stosowanie środków nie zawierających wosków.

Niezależnie od aplikowanej folii odradza się mycie pojazdu drażniącymi chemikaliami.

Postępowanie z folią One Way View (OWV)

Folia OWV montowana na szybach jest folią delikatną, dlatego prosimy o nie używanie wycieraczek i/lub stosowania chemikaliów w celu umycia okna. W przeciwnym wypadku folia może zostać uszkodzona, co nie podlega reklamacji.

 

Back to top