Info
Content

Realizacja projektu i poprawki

Jaki jest czas realizacji projektu?

W chwili otrzymania wpłaty i przydzieleniu grafika do Państwa zamówienia poinformujemy Państwa o przewidywanym czasie oczekiwania na projekt. Realizacja projektu zajmuje zazwyczaj od 2 do 5 dni roboczych. Poprawki w projekcie realizujemy w terminie od jednego do dwóch dni roboczych. W przypadku braku płynnej komunikacji 

Nie podoba mi się żadna z propozycji graficznych. Czy mogę otrzymać nową propozycję w ramach poprawek?

Przykro nam, ale niestety nie jest to możliwe. W tym celu należy dokupić dodatkowe propozycje w atrakcyjnej cenie lub ponownie opłacić projekt graficzny. Poprawkami nie są nowe propozycje odbiegające od wysłanych propozycji projektu.

Czym są poprawki?

Za poprawki uznaje się każdą niewielką modyfikację graficzną przesłanej przez nas propozycji, a w szczególności: zmiany wielkości liter, zmiany czcionki, zmiany koloru tekstu, przeniesienie elementów w projekcie, zmiany kompozycji, dodanie lub usunięcie elementów w projekcie. Poprawkami nie są natomiast nowe propozycje odbiegające od pierwszej propozycji projektu, w szczególności wymiana głównych grafik, zmiana kompozycji itp.

Jak liczone są poprawki w projekcie?

Każda modyfikacja projektu jest liczona jako osobna poprawka. Na przykład zmiany polegające na zmianie koloru i rozmiaru czcionki będą liczone jako dwie poprawki. Jako poprawkę uznaje się również cofnięcie do poprzedniej wersji projektu na przykład powrót do projektu sprzed w/w zmian będzie liczony jako dwie poprawki.

Jak długo można zgłaszać poprawki do projektu graficznego?

Poprawki do projektu można zgłaszać w ciągu 60 dni od chwili otrzymania ostatniej wersji projektu. Jeśli w ciągu 60 dni nie otrzymamy żadnej informacji odnośnie projektu, zlecenie potraktujemy jako zrealizowane i zaakceptowane.

Skąd mogę mieć pewność, że przygotowany projekt jest w 100% unikatowy?

Nasze zespół dokłada wszelkich starań, aby kompozycje nie łamały praw własności osób i firm trzecich. Nie wykorzystujemy gotowych szablonów, a nasze projekty przygotowujemy samodzielnie i od serca. Niestety mimo szczerych chęci nie możemy zagwarantować, że ktoś na świecie nie wymyślił czegoś podobnego przed nami.

W jakich formatach otrzymam projekt graficzny?

Projekt graficzny jest dostarczany w najpopularniejszych formatach graficznych w formie plików zamkniętych (nie do edycji). W przypadku chęci otrzymania plików w formie edytowalnej (tzw. plików otwartych) klient będzie zobowiązany uiścić opłatę zrealizowany projekt według obowiązującej stawki godzinowej.

 

Back to top